KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14077259
nr 1407 7259
Carl Johan Forsberg
(1868-1938), Sverige
Akvareller, 3 st, Yttermått inklusive ram: 39x42-44x50, akvarell. Signerad
Carl Johan Forsberg, svensk tecknare, grafiker och arkitekt. född i Stockholm 1868, död 1938 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:32:00
1.200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Carl Johan Forsberg
Läs mer om Carl Johan Forsberg